Взявши дещо, які речі вона відправилася в душ, я не міг не помітити, що в куре вона несла маленькі чорні стрінги, і це спровокувало мені піти на більш близький контакт! Я пішов на кухню, як слід, покурив, після чого підійшов до дверей ванної кімнати. Під звук душа я уявляв, як крапельки води стікають по її грудях прямо до її струнким ніжкам, як вона натирає своє злегка засмагле тіло пінної губкою, як по мокрих волосом струмувати вода. Я постукав у двері і стиснувши всю свою волю в кулак попросився увійти: Через невелику паузу двері відчинилися.
     Я зайшов і побачив її оголене тіло. Апетитна груди зі смаглявими, напружившись сосками, дивилася прямо на мене, трохи нижче я побачив її гладко поголену кицьку. Від побаченого мій член трохи джинси не порвав! Я швидко роздягнувся і заліз до неї у ванну. Ми почали цілуватися прямо під душем, це було божественно! Пару хвилин по тому, я дав волю своїм рукам, весь день я хотів її, і ось вона була моєю, мій член напружився з такою силою, що я подумав, що він зараз лопне, а коли вона взяла голі дівчата 14 років відео його в руку, присіла, і почала його посмоктувати, я подумав, що сам зараз лусну! Вона водила своїм язичком по голівці члена, а ручкою водила вздовж стовбура, періодично подрачівая його, я просто божеволів! Дивлячись зверху, я бачив її чарівний темний колір волосся і свій член, який входив в її рот.
     Я б міг вічно дивитися на цю картину. Відчуваючи що ось ось лусну я скінчив, залив спермою всю її груд, потрапила навіть на обличчя, вона ж у свою чергу зібрала всю мою сперму пальчиком і з'їла. Побачивши це, я завівся моментально, підняв її з колін, повернув до стіни і, трохи нахиливши, увійшов в її набряклу кицьку! Яка просто струмувала від своєї мастила! Я почав дерти її що є сил! Саме дерти! Брудно, як нікого не взяв! Це тривало хвилин п'ятнадцять, я смикав її соски, які були твердіше, ніж мій член, м'яв її груди і попку. Ще через хвилину я вийняв свій член і скінчив їй на попку і в цей же момент відчув дикий оргазм, що мало не впав!
     Ополоснувшісь, ми одяглися і вийшли з душу. Ми несміливо попрощалися, і я відправився додому. Я навіть не засмутився, що ми не пішли гуляти. Йдучи по вулиці і потягуючи 2 сигарети поспіль, я думав <все-таки я був правий на рахунок попки