Стало набридати, я згадав що у неї п'ятий розмір, я наказав її зняти верх. Вона корилась і не встаючи з колін зняла кофту і ліфчик - вивалилися її величезні сиськи. Форма була не дуже красива, соски були направлені вниз. Вона кинула свій одяг на заляпану раковину. Я вирішив трошки погратися з цицьками. Взяв їх у руки, пом'яв трохи, потім дав їм кілька "" ляпасів "", потьопала їх своїм членом. Хотілося продовжувати. Я наказав їй роздягатися повністю, вона слухняно зняла з себе залишки одягу і кинула голі женьщіни їх у раковину, знову прийнявши позицію на колінах. Я засунув свій член їй у рот, вона продовжила смоктати, а я зняв з себе сорочку, хотілося оголитися, в результаті я теж зняв з себе залишки одягу.
Ми були абсолютно голими в громадському туалеті, в який після тренування міг почати ломитися хто завгодно - це розбурхувало. Правда одна думка мене турбувала - було вже пізно, можливо йшли вже останні тренування, і нас могли замкнути зовні на всю ніч. Алкоголь робив свою справу - я гнав думки геть.