Я знову засунув їй в обличчя свій член, взявши при цьому її за потилицю, став насаджував на свій елдак. Хвилин п'ять я трахкав її в рот поки пиво початок проситися назовні. Я витягнув свій член, і сказав що захотів ссать. Повернувшись до неї голою сракою, направив свій стояв член убік унітазу. Ссать зі стоячим членом проблематично, тому струменя виривалися короткими поштовхами. У цей час вона підповзла до мене збоку і спостерігала як я мочусь. Ні сказати щоб їй це подобалося, але дівчата в душі їй явно було цікаво спостерігати за процесом. Закінчивши я разок пересмикнув, так щоб на крайньої плоті залишилися краплі сечі і повернувся до неї. Я знову дав її в рот і вона відчула смак сечі мовою. Ситуація мене порушувала, вона смоктала з захватом гладячи на мене знизу вгору. Я дістав свій фотик зі штанів і почав фоткати її задоволене обличчя відсмоктує у мене член. Поразвлекшісь трохи мені захотілося закінчити, але під градусом невмілим мінетом мене до оргазму не довести, тому мені нічого не залишалося робити, як трахнути її.