Чомусь я купаюся голий, хоча ніколи цього не робив. Виявляється це неймовірно приємно. Кожною клітинкою відчуваю пестять хвилі. Я знову перевертають на живіт і пливу як дельфін. Вода сама несе мене, а я лише згинати як хвиля: вниз, вгору, вниз, вгору ... Я вже не один, нас багато, ми ціла зграя дельфінів, що мчить по вільних хвилях. Наші сірі боки грають на сонце. Нас так багато, що стрибаючи ми торкаємося один одного і навіть іноді перевертаємося, але продовжуємо пливти. Несподівана біль перериває мій сон. Я не відразу розумію, що це, де я і що відбувається, але інтінктівно намагаюся втекти від болю. Щось мене тримає і не відпускає. Я затиснутий, не можу повернутися. Я чую голос Алекса, він щось говорить, але я не розумію що. Перестаю битися, щоб почути, що говорить:
Потерпи, милий, скоро пройде, скоро буде неболяче. Просто розслабся. Постарайся, заради мене, заради себе, заради нас. .
Він продовжує ще щось говорити, гарні голі попи але я раптово розумію, що відбувається. Його руки такі сильні, я не можу з ним боротися. Я перестаю чинити опір і лише кусаю подушку від болю, намагаючись не затискатися. У цей момент я його ненавиджу. Негідник. Він обдурив мене. Він все знав з самого початку. Все. Він все спланував. Негідник.
Ось так, сонечко, ось молодець, хороший хлопчик, просто розслабся.
Я поник. Як він міг? Він же обіцяв! Я зовсім не вмію розбиратися в людях. Біль фізична майже замовкає, але всередині з'являється внутрішній біль.
Оооо милий, ти краще за всіх, ти найкращий, я вже майже весь в тобі, ще трошки. Ось так, ось так, який ти молодець, як ти добре мене впустив! Ти такий ніжний, ось я вже весь в тобі. Відчуваєш? Відчуваєш?
     Мені не було боляче. Його руки гладили мою попку і спину і це було навіть приємно. Його член всередині здавався величезним і хотілося його виштовхнути, хотілося в туалет. Алекс був мені в цей момент огидний.