Це тільки здається, милий, це тільки здається.
     З цими словами він почав виходити з мене, а я йому допомагати. Я сподівався, що він вийде з мене і я зможу піти в туалет і там врятуватися від нього. Але він не вийшов. Він знову став входить у мене і знову на всю довжину. Я застогнав від розчарування, образи і болю.
     - Ммммм - майже луною повторив Алекс
     Його рухи ставали все більш швидкими. Я просто чекав, чекав, коли він закінчить. Але він не поспішав, він витягнув ту подушку, що була в мене під животом, вийшов з мене і одним рухом перевернув мене на спину. Він узяв мої ноги під колінами, підняв і розвів їх. Потім він узяв свій член в руку і знову увійшов у мене. Він став гладити мене зовсім як в нашій з ним фантазії. По моїх щоках котилися сльози. Він рухався не дуже швидко але ритмічно, в такт пестячи мене рукою. Мої ноги майже лежали у нього на плечах. Я не пручався і не допомагав.
     Його дихання стало частим, руху більш різкими, біль повернувся, хоча і була слабшою, ніж раніше. Він нахилився вперед, рушив дуже різко кілька разів і, нахилившись ще сильніше, став цілувати мене. У цей момент я відчув, як він сильними поштовхами виливається в мене. Від несподіванки я його теж поцілував. Він продовжував покривати моє обличчя поцілунками, а його рука наполегливо пестила мене. Його член став трохи менше, але все ще був в мені. Моє тіло підвело мене і я зігнувшись скінчив. Мені було соромно, дуже соромно. Я схопився і втік в душ. Замкнувся. Став підмиватися. Алекс просив його впустити. Не став. Довго стояв під душем. Дуже довго. Потім вийшов і побачив, що Алекса немає. Мразь. Я одягнувся і втік на вулицю. Просто вибіг, сів на лавочку і закурив. Мене трясло. Було соромно, бридко, прикро.
     Я не знаю, скільки я так просидів. Раптово чиясь рука лягла мені на плече.