Мій, щось бурмоче ламаною російською. Я майже не розумію його. Веде мене, куди - то в темну алею. Раптово міцно обіймає. Відчуваю його гарячий подих на обличчі, намагаюся фоткі голих відсторонитися. Долоні грубо і сильно ковзають по моєму тілу. За грудей. Стискають попу. Намагаюся вирватися. Цілує в стислі губи. НІ! Не треба! Нарешті він відпускає мене. Я вириваюся. Крутиться голова, тіло налилося приємною знемогою ...
     -Дозавтра Наташа! - Чую його голос.
     Повернувшись в номер і привівши себе в порядок. Заспокоївшись. Сіла в крісло дивитися телевізор. Серед безлічі каналів знайшлося кілька росіян. Нічний вітер, увірвавшись через відкриту балконні двері, наповнив кімнату тонким східним ароматом, змішаним із солоним запахом моря. Через пару годин прийшла Леська. Її очі виблискують, від неї пахне спиртним.
     -Де ти була?
     Не відповівши, вона пройшла у ванну і довго хлюпала. Загасивши світло, я лягла.
     -Можна до тебе?
     Через напівдрімоту відчуваю, як, відкинувши простирадло, вона забирається до мене в ліжко, притискається. Її мокре волосся лоскочуть обличчя. Обіймає мене за груди, лізе під ночнушку.
     -Припини! Штовхаю її ліктем. Де ти була? Чому мене покинула? Я хвилювалася.
     -Цей турків такий настирливий. Я з ним поїхала на пляж. Ми цілувалися.
     -І все? - Вона хихикнула.
     -Він запросив нас завтра ввечері покататися по місту. Я сказала, що ми згодні.
     -Особисто я свою згоду не давала.
     -Наташка, не будь занудою ...
     -Іди в своє ліжко, не заважай спати.
     ... І я погодилася їхати зі Свєтку, побоюючись залишити її саму.