Весь наступний день ми провели на пляжі, потім валялися голими на ліжках, розглядаючи, один на одному білі смужки на почервонілих тілах. А коли почало темніти до готелю під'їхала велика чорна машина ...
     Не довгі збори. І ми, одягнувшись, як дві сестри близнюка, тримаючись за руки, збігли сходами до лімузина. З машини вийшов наш вчорашній знайомий. Привітно усміхнувшись, підморгнув Светке. Привітався, відкрив двері.
     -Сідайте дівчата. Поїдемо кататися!
     Ми сіли на прохолодні сидіння, і машина рушила.
     Пропетляв між готелями, прокотившись біля набережної, машина несподівано набрала хід.
     -Куди ми їдемо? - Запитала я здивовано.
     -У мене сьогодні свято, День народження. Я вас запрошую.
     Свєтка злякано посміхалася. Зовсім стемніло, і вже було не розрізнити, де ми їдемо. Ми обидві зблідли, моє серце шалено калатало.
     Нарешті ми в'їхали в якесь село, промені фар висвічували з темряви якісь будівлі, паркани. Влетівши в якийсь двір, і різко загальмувавши, машина зупинилася.
     Відкривши задні двері, турок за руку витягнув мене і Свєтку з машини й штовхнув в будинок. Через захлопнувшейся за ним двері ми почули взревевшій мотор рвонувшись з місця машини.
     Заціпенівши від страху, в шоці, ми опинилися у великій яскраво освітленій кімнаті.
     -Здравствуйте дівчини. - Каже нам східна жінка років 40, блиснувши чорними очима.
     Ідіть туди! - Вказуючи нам пальцем в кут кімнати, грубо підштовхуючи нас.
     Добившись свого, безцеремонно задирає сиськи малоліток мені спідницю. Я спробувала вивільнитися. Ляпас обпекла обличчя. Жінка подивилася мені в очі. Нещадний, безжальний, презирливий погляд.
     -Задіран спідниця сама! Швидко! Вище! Ще! Повернись! А ти? Теж по обличчю захотела?
     Ми стоїмо, повернувшись до неї спиною, піднявши спідницю до грудей, схлипуючи, сльози течуть по наших обличчях.
     -Тепер раздевайтесь догола! Швидко! Кидає нам два великі поліетиленові мішки: - одяг скласти туди!
     Тремтячими від страху руками ми розстібаємо і знімаємо одяг, білизна, взуття. Кладемо все в пакети.
     -Ланцюжки, колечка, сережки - все туди! - Гидливо дивиться на нас.
     І ми залишилися, в чому нас мама народила ...
     -Стати поруч! - Розглядає, крутить нас. Помітивши на щиколотці у Свєти не більшу татуювання, роздратовано цокає язиком.
     Штовхнула мене на кушетку і, змусивши підняти ноги ліктем однієї руки, сильно і грубо притиснула під колінами, ноги до грудей. Раптово відчуваю її тверді, грубі пальці там! Вони в мені! Заплющивши очі, стиснулася, терплю з усіх сил. Нарешті грубі пальці виходять.
     -Переверніть на живіт! На коліна! Розсунемо попа.
     Вчепившись пальчиками в сідниці, розводжу їх. Злегка тицьнувши в анус, вона задоволено хмикнула.