Я просто отетерів, коли побачив її в блакитну купальнику, здається, він називається Бікіні. Купальник нічого не приховував, а тільки створював видимість пристойності. Дівчат в купальниках біля басейну було повно, але тільки на Марії Василівні він сидів так в обтяжку. Верхівки цицьок не вміщалися в ліфчику і виступали над ним, як морозиво з вафельного стаканчика. Трусики настільки щільно обтягували її попу, що чітко видно улоговинка між половинками. І на ходу вони ворушилися. Спостерігати малолітні дівчата голи це було так само потрясно, як під Новий Рік, коли я побачив її голі стегна.
     У перший раз у мене встав член на Марію Василівну, мою гувернантку, яку я бачу кожен день. У моїх плавках таке творилося! Я навіть не зважився підпливати до Марії Василівні, щоб вона не помітила.
     Крім басейну, я ходжу на курси, вчуся водити машину. Марія Василівна наполягла, щоб інструктор приїжджав за мною до нашого будинку і привозив назад після занять. Так що я як і раніше весь час під контролем. Кажуть, була раніше у царів охорона, яку називали "невсипуще око государеве". Ось і мене постійно контролюють, це страшно напружує.