Потім вона відвела нас у велику ванну кімнату, де крім великого джакузі
     стояла не велика кушетка і металева шафа зі скляними дверцятами.
     Недбало штовхнувши мою подругу до кушетки, наша мучителька відкрила шафу, що - те, дістаючи з нього.
     - Ляж на бік і зігни ноги!
     Свєтку не залишалося нічого іншого, як підкоритися.
     Тим часом, вона дістала велику скляну клізму, і, повісивши її на гачок над кушеткою, почала неквапливо, наповнювати її водою з глечика. Видавивши щось з тюбика на палець, і мазнув їм в попі, вставила наконечник, відкрила краник.
     -Розслабся! - Притисла їй голову до кушетки. Рівень води в клізмі почав зменшуватися. Светкини стогони і прохання: Досить, будь ласка, я більше не можу! - Ніяк не діяли на безжальну стару.
     Нарешті, вона відпустила її, і Свєтка, стискаючи долоньками половинки, побігла на унітаз.
     -Іди ти сюди! - Вона поманила мене пальцем, іскорка веселощів промайнула в її чорних очах.
     Я лягла на кушетку, безуспішно намагаючись не потрапити в калюжі розлитої води. Повернулась на бік, стулила коліна до грудей. Позаду задзюркотіла вода в наповнюваної клізмі, потім мазок, і холодний, твердий наконечник увійшов до мене. Прохолодна рідина розлилася всередині, заповнюючи. Не витримавши, застогнала. Жінка, пошарпавши мене по рожеві щічки і витягнувши з попи наконечник, перевернула на живіт.
     Лежачи гола на кушетці, я злегка збудилася, намагаючись не подати виду. Рідина розпирала мене. Нарешті, отримавши шлепок, дозволено було встати. Стиснувши попу руками, бігом побігла на унітаз.
     Під пильним поглядом нашої наглядачка ми ретельно вимилися.
     А потім вона простягнула нам пару рожевих анальних пробок і тюбик з кремом ...
     ... Нас відвели в спальню. Посеред кімнати стояв великий ліжко з балдахіном. На ліжку, підібгавши під себе ноги, сиділа темноволоса блакитноока жінка. Світло-рожевий топік і вузькі трусики підкреслювали голіпопи її прекрасну фігуру. Золоті браслети на кистях і щиколотці прикрашали її.
     - Доброго дня дівчинки: - владно і трохи поблажливо звернулася до нас. Мене звуть Оксана. Я з Україною. З Ляман ви вже знайомі. Вона з Азербайджану, знає мало - трохи по-російськи. Вона іронічно посміхнулася. Наші господарі пригледіли вас на пляжі. Ви їм сподобалися, - вона знову злегка посміхнулася. Вони зараз прийдуть. Раджу бути слухняними, дівчинки. Якщо будете пручатися - я зможу вас змусити. В її руці опинився довгий і тонкий хлист, що ховався між розкиданих по ліжку подушок.
     - Лізьте на ліжко! Швидко!
     І тільки ми вибралися на величезне ліжко, як в дверях з'явилися два величезних волохатих турка років 40.
     -Який дівчисько красивий! - Я раптово відчула свою наготу і зашарілася. Найздоровіший взявши мене за щиколотки і підтаскавши до краю ліжка, підклав під мене подушки. Широко розсунув мені ноги! Від сорому я закрила долонями очі, відчуваючи, як його великі гарячі долоні ковзають по тілу, не пропускаючи жодного забороненого куточка. Стискають груди, безцеремонно смикають соски. Тепер по шиї, щоці, палець на губах. Засовує його в рот. Він такий великий ... Щось говорить. Лизнула, пещу мовою, смокчу. Він досить лопоче. Раптом величезна і гаряче увійшло в мене. О!! Такий величезний член я прийняла в перший раз! Вигинаючись в екстазі, стискаю його стегна ногами. Закинувши на плечі мої ніжки, стискаючи груди, турок терзає мене. Раптово зупинившись, підносить член-на-віч. І я, відкривши рот, пещу величезний член мовою, приймаю бризнувшую струмінь.