Краєм ока бачу, як, повискуючи, стрибає на другому турці моя подружка. Через кілька хвилин і вони з викриками і стогонами кінчають.
     Ляман приносить вино, фрукти. Ми йдемо у ванну привести себе в порядок. Кружляє голова від пережитого. Тремтять ноги.
     Повертаємося. Біля мене вже інший турок. Той, що був зі Світланою! Обіймає і простягає мені келих вина, гроно винограду.
     Ставлять на карачки. У мене входить другий турків. Після першого разу пизда розширилася і легко прийняла нового гостя. Постогнуючи і покручуючи попкою, підмахують йому. Мій мучитель, намотавши на кулак моє волосся, змусив прогнутися і вигнутися, владно і грубо має мене. Але мені приємно ...
     Припинивши, видавлює в мої долоні якусь мазь і підставляє член. Змащую його, не розуміючи, запитливо дивлюся в його чорні очі. Відсторонившись, недбало, двома пальцями, розсовує мені фото голих дівчат 17років сідниці, змащуючи чимось холодним.
     Потім там твердий член уперся в мене! Після пробки моя бідна попка не змогла довго опиратися безцеремонного вторгнення. Твердий і гарячий член повільно, але неухильно, розсовуючи і заповнюючи, увійшов до мене. Вчепившись у простирадло нігтями, хапаючи ротом, повітря, бачу, як коричневий член снує у білій круглої попі моєї подруги. І через хвилину!
     -АААА!! АААААА! ТОВ! А!
     Поступово розширившись, попа менш болісно приймає непроханого гостя. Тихенько постановити, чуючи Светкини крики і стогони. Нарешті всі!
     Я так думала ...
     - Іди сюди, дівчинка моя! - Оксана за волосся тягне мене до себе, тицьнувши особою в гаряче, гостро пахне піхву ...

Рано вранці, до входу в готель під'їхав лімузин. З нього вийшли дві юні російські дівчата, дуже схожі на сестер близнюків. Похитуючись з боку в бік, і дивно ступаючи, вони зайшли всередину, ненавмисно розбудивши задрімав портьє.
     - Наталю, а що це в сумці? - Сказала одна з них. Засунула в неї руку і витягла дві товсті пачки доларів.