Віта зібрала всі сили і почала терпіти, записуючи вже не так ретельно як раніше потрібну інформацію. Вона закинула ногу на ногу і почала в якийсь момент робити ритмічні рухи взад вперед. Ще в один момент вона зрозуміла що мало не ссит в штани і їй початок Казати що вона в будь-який момент може ось тут перед усіма обоссатся по повній програмі, налив величезну калюжу. Але Віта якось взяла себе в руки, знайшла зручне положення, закинувши ногу на ногу і застигла, іноді перодіческі нахиляючись вперед. Вона продовжила працювати в такому стані.
     Віта записувала питання і відповіді з черговим виступаючім за кафедрою. Коли це закінчилося, вона виголосила виступ останнього виступаючего і запросила його за кафедру, можна було хвилин 5 розслабитися нічого не робити якщо в її ситуації це можна було здолати. Вона пройшлася швидким поглядом по аудиторії, вловила на собі погляд однієї дівчини. Ця брюнетка в серем брючному костюмчику, в окулярах сиділа і пялілась на Віту. Віта подумала ще що їй треба. Але брюнетка не зводила з неї очей, потім раптом відірвала шматочок листочка, че-то написала на ньому, встала підійшла до Віті з іронічною посмішкою і поклала записку їй на стіл. Віта розгорнула листочок і прочитала: "у мене до тебе дуже наукове питання, при всіх посоромилася задати, як думаєш, обоссишся сьогодні чи ні? Я від твого спектаклю зараз мало не на межі оргазму. Я тебе вже годину на телефон знімаю, що б вийшло оболденное відео потрібен фінал ".