Прочитавши це Віта просто оболдела і дуже моторошно почервоніла, вона кинула погляд на ту брюнетку і побачила іронічний погляд, а на її столі лежав телефон спрямований камерою в бік Віти. Наша героїня мала таку ж збочення, їй подобалося як дівчата терплять і не витримують, ще зі школи вона захоплено спостерігала як її однокласніц не відпускали в туалет на уроках і тим доводилося терпіти. А тепер у неї наче настала розплата за це збочення, вона сама стала подопитим кроликом.
     Віта знову кинула погляд у бік брюнетки і знову побачила її пильний погляд. Вона ще більше почервоніла. Зараз вона дійсно жахливо хотіла ссать і найменше їй хотілося що б хтось це спостерігав, та ще й знімав на камеру. Вона глянула на годинник: залишалося всього 5 хвилин. Тут черговий виступаюй закінчив свою доповідь, і як не дивно питань до нього не виявилося, вже всі втомилися від дискусій і хотіли відпочити. Тому конференція була закінчена на 5 хвилин раніше. Віта зраділа цьому, вона видавила з себе слово спасибі всім учасникам, швидко зібрала папери в сумку і вийшла на коридор. Там вона у першій зустрічній жінки запитала де тут туалет, їй вказали шлях в кінець по коридору поворот направо і там через кілька кабінетів по ліву сторону. Віта відразу рушила з відчуттям свого порятунку. По дорозі їй назустріч йшов Олександр Петрович, він перехопив дівчинку:
     - "Ну що, закінчили"
     - "Так"
     - "Як там, все нормально?"
     - "Ну так, все виступили"
     - "Добре, тоді з тебе протокол до кінця тижня"
     - "Добре, зроблю" відповіла Віта. І тут невідомо звідки раптово намалювалася та брюнетка
     - "Вибачте професор, я не місцева, можна мене хтось проводить до готелю залишити речі і зайняти свій номер, а то я не знаю де це"
     - "Звичайно, ось Віта тебе і проводить, так, Віт?"
     - "Так, звичайно" відповіла Віта.
     - "Я зараз тільки зайду в туалет і назад".
     З цими словами Віта рушила до вбиральні. Брюнетка пішла за нею, Віта разок обернулася, дівчина улибнулай їй, в її правій руці знову був телефон, направлений камерою на Віту.
     - "Хочу зняти все до кінця" посміхаючись сказала брюнетка.
     - "Мене до речі звуть Віка"
     - "Приємно познайомитися з одномишленніцой, мені теж подобаються дівчата хоча в туалет, але сьогодні кінця ти не увидеш, я вже не описати" осмілівши відповіла наша героїня.
     Вони зайшли в туалет, там нікого не було, були відкриті кабінки з унітазами, Віта швидко зайшла в одну і вхопилася руками за ремінь. Вона почала растегівать його, але в цей день везіння було явно не на боці Віти. Трапився жахливим кунфуз, ремінь не піддавався, вона його раніше ще не одягала, він був новий, дуже красивий автоматичний ремінь. Але його мінус виявився в тому, що растегнуть його можна було тільки через натискання кнопки, а кнопка ніяк не піддавалася, Віта почала нервово смикати кнопку і ремінь, але все було напрастно, сильно затягнутий ремінь растегнуть не виходило, Віта хвилин 5 з ним поралася сильно стиснувши стегна біля паху, і ніякого результату. Тут вона підняла голову і побачила воссторженую Віку з тим же телефоном у руках.
     - "Слухай, просто як в кіно, це ж треба б ті так не щастило, просто оболденная ситуація, а ти мені говорила що я кінця не побачу. І що тепер будеш робити, давай сідай і сси через джинси, хоча ні, краще спочатку вийти звідси, що б ніхто знайомий не бачив і тоді спокійно обоссатся ".
     - "Та ну тебе" відповіла крастная як буряк Віта. Вона вже не знала що робити. Тут її супутниця їй каже:
     - "Ну пішли, все одно нічого в тебе не виходить, не будемо дарма витрачати час, тобі ще мене проводжати до готелю". І іронічно посміхнулася. Віта так само червона як буряк вийшла з кабінки і дрібними кроками, трохи зігнута вперед пішла до виходу з вбиральнею, а що ж їй було робити, Віка була права, обоссатся тут означало потім мокрій виходити з інституту у всіх знайомих на очах. "Тільки б подалі звідси, вже краще обоссатся на очах у цієї брюнетки, але тільки не перед своїми колегами і знайомими". З цими думками Віта пішла на вихід. Вона йшла трохи зігнувшись вперед, їй страшенно хотілося ссать, але вона все ще терпіла, а Віка йшла позаду і продовжувала знімати на телефон. Сором'язливість і растереность Віти не дозволили їй дати разок в обличчя цієї нахабу і змусити припинити свої зйомки.
     Вони вийшли швидко на вулицю, Віта просто бігла з очей далой від інституту, на вулиці вона побачила таксі і села в нього, хоча до готелю йти було хвилин 10, але ситуація не дозволяла їй цього. Віта ще сподівалася швидко завести супутницю в готель і убратся з її очей, а вже потім обоссатся в якомусь затишному містечку що б ніхто і не побачив. Вони сіли у таксі і поїхали в готель, Віта закинувши ногу на ногу продовжувала терпіти. Вони приїхали за 5 хвилин. Віта швидко розплатилася і вийшла, вказавши брюнетці на готель, вона вже хотіла втекти з очей далой, але Віка видать все зрозуміла. Вона швидко підійшла до Віті, непомітно для героїні поклала свою руку нижче її живота і трошки натиснула. Віту трохи навпіл не скрутило від цього і піснула в штани, на джинсах утворилося маленьке плямочка спереду.
     - "Не смикатися, а то надавлю сильніше і обоссишся тут у всіх на очах, ти ж цього не хочеш напевно, якщо ні то не смикався і слухайся мене". Віта в паніці кивнула.
     - "Зараз підеш сомной в готель" і знову трошки натиснула на повний сечовий міхур Віти, та знову завила. Вона пішла за брюнеткою в готель, не знаючи че ще їй робити. Вони швидко зайшли на Ресепшин, весь цей час її супутниця, обійнявши її за талію тримала свої пальці на її сечовому міхурі. Так вони і добралися до Ресепшин. І тут, коли почалася реєстрація, Віка шепнула на вушко Віті - "ти хотіла втекти від мене і лешить задоволення бачити як ти ссиш в штани, ось тобі кара". І вона трьома пальцями втупив в сечовий міхур Витки, та різко сіпнулася, вхопилася рукою між ніг, але натиск був занадто сильний і вона почала ссать в штани, навіть не писати, а дійсно ссать з характерним шипінням, її джинси з попи до колін просто в один момент залило одним мокрим плямою, з попи почали текти струменя, за кілька секунд все штани до туфельок були мокрими наскрізь, а на підлозі утворилася величезна калюжа.