Було вирішено просто відійти в темну смугу між ліхтарями. Хоч людей на самому пляжу не було, але на березі сусіднього готелю сиділи кілька місцевих рибалок. Відійшли буквально метрів на 20. Коли входиш у темряву з під ліхтаря, перший час майже нічого не видно. Дружина села, відсунула пальчиком смужку купальника на промежини і пісяє.
Я трохи зловживаю - підставляю долоню під цівку, потім п'ю. Через це ніжки моєї улюбленої розсунуті як слід.
  Після процедури ми ще сидимо деякий час не встаючи, цілуємося і я вже просто лапаю дружину мужду ніг. Потім прошу її встати і вилизував всю пісечку від вологи. У цей момент збоку чується тихий звук пластику, з якого зроблені лежаки. Ми повертаємо голови, а там сидить парочка, обидва без плавок, тільки в неї врех купальника одягнений. Вона, як я зрозумів, дрочить його, а його рука у неї між ніг.
  І на нас дивляться ... . і продовжують ... . Бля ... ми від несподіванки якось розгубилися: дружина смужку своїх трусиків то відпустила, але погляди від них не відриваємо: