Я так збудився, що мені просто необхідно було поправити встав член, незручно впирається в свою ж ногу. Хлопці зрозуміють, про що я. Залазять в плавки - вони тут же обидва за моєю рукою стежать ... Наче чекають чогось.
  Тут вони перекидаються напівпошепки парою слів і просять підійти. Я обіймаю дружину і разом наближаємося впритул. Хлопець прибирає руку від дівчини, а та бере мою і кладе на свою пизду. Дружина в цей момент трохи кусає мене за плече ... але я знаю, що це хороший знак ;-) Я чіпаю вологу чужу кицьку і відчуваю, як вона пульсує. Тут дружина опускається на коліна й починає в мене смоктати ... Ось вже не чекав ;-)
  Загалом, якісь дрібниці вже не зовсім пам'ятаю, все-таки п'яний чад і сильне збудження ... Але в якийсь момент, поки дружина робила мені мінет, хлопець лизав ... я так розумію, її попочку, іноді наряя мовою між губок.
Тут несподівано дівчина почала писати, поки я її лапав всіляко. Та так шумно і з таким напором, що бризки від моєї руки розліталися по нас всім, мені навіть довелося очі періодично прикривати