Щоб сховатися від її очей внадився ходити в бібліотеку, просто ховаюся там. Але Марія Василівна задоволена. Знала б, що я там читаю! Це "Статеве виховання хлопчиків", "Статеве виховання дівчаток" і навіть випросив дати мені в читальному залі "Камасутру". Вмерти можна! Виявляється багато-багато століть тому люди винайшли різні способи траханья. Довго дивитися цю книгу можна: член стоїть колом в плавках і яйця ниють від переповнення. Але здорово!
Я хочу все знати про ЦЕ. Спробував розпитати батька, щоб не бути зовсім вже лопухом, а той відповідає:
Дещо ти чув від старших хлопців у школі, багато голі дівчата 14 років видео підкаже твоя власна фізіологія - ще не було випадку, щоб юнак одружився і не знав, як це робити.
Правда, одну цікаву книжку він мені дав. Якийсь німець прямо, а не натяками пише про все і, що дивно, обходиться без матерком, делікатно так викладає.
Дуже хотілося дізнатися у батька, як це у них з мамою було, але розумію, з батьками про таке не говорять. Тому тільки запитав:
Тато, а ти любив маму?
Дуже любив, - відповідає, - ти не сердься на неї, просто не кожна жінка може винести бідність, відсутність матеріального достатку. Але тут і я винен, чоловік повинен забезпечувати свою дружину пристойний рівень життя, а я в той рік розорився.