Потім вона підійшла до нас і почала знімати з нас одяг при цьому ми гладили її по попці і голеною пізденке м'яли сиськи другого розміру і говорили яка вона солодка давалочка. Дружина стала на ліжко рачком і сказала хочу смоктати. Я дав їй у рот свій стоїть член і вона зачмокала і попросила завафліть її як справжню блядь. В. підійшов до неї з боку попки і став вилизувати їй очко і пізденку. Вона замичала і закрутила попкою при цьому заковтуючи мій хуй якнайдалі. Дивлячись дружині в очі я бачив як добре їй стає і вона перетворюється в шлюшку-поебушку.
Потім її коханець вставив у готову пізденку і начитав ебать її в повільному темпі натягуючи її за жопки. Вона стогнала і почала повискувати. Ми поміняли позу поклавши дружину на спину і розвівши ширше ножкі.Обожаю її бачити з розсунутими ніжками, відкривається прекрасна картина. Коханець став біля її голови і вона схопила ротом його член і слала смоктати, а я вощел в її солодку еблівая пізденку і начіл накачувати в прискореному ритмі знаючи як найшвидше довести цю сучку до оргазма.мінут через 5 вона скінчила при цьому солодко зачмокала хуем у роті .