Ти - очманілий! - Видихнув  ні на секунду не замислюючись, вимовляючи це так, як якщо б він знав  тисячу років, обличчя  знову опустилося до стирчать члену, і -  відчув, як губи хлопця, обтиску гарячий, розпирає кайфом стовбур, плавно заскользілі палаючим жаром вгору-вниз.

Член розпирало від кайфу - і можна було б за дві секунди закінчити  в рот, але  хотів по-іншому - хотів так, як ... як  - його ... і хотів він зовсім не тому, що "за позику віддяка", а хотів тому, що е т про дивно манило , нездоланно притягувала, обіцяючи нові, ще не звідані, жодного разу не випробувані відчуття ...

почекай ... вистачить ... - , усуваючи руками  голову, вигинаючи тіло назад і вбік, нетерпляче звільнив від Маратової губ свій мокро блискучий член. - Давай ... в жопу давай ... в зад - як ти мене ...
     Витираючи мокрі від смоктання губи тильною волохаті пісі стороною долоні, , розгинаючись, єхидно примружився.
     - Ти ж казав, що ти не педик ...   
     - Ну і що, що я говорив? "Педик", "не педик" ... яка, нах, різниця! Ти говорив, що педики все ...
     - Я говорив? Я не міг так сказати ... - , дивлячись на , зробив здивоване обличчя. - Ну, тобто, що все ... да такого і бути не може, щоб все - поголовно ... не все!
     - Як, блін, не все? - На обличчі  позначилася досада ... власне, всі або не все - це  зараз абсолютно не хвилювало, тому як, сказавши "все", він мав на увазі, що він теж ... він теж хоче  - як  його. - Ти казав, що кожен може ...
     - Ось ... тепер правильно! - Дивлячись на ,  розсміявся. - Дитинко! Всі ми трошки педики - кожен з нас по-своєму педик ... я і зараз це кажу! І навіть не я це говорю, а так говорить наука: у кожного хлопця є явна схильність до цього виду сексу, але хтось трахкає, а хтось ні, бо як ступінь цієї схильності у кожного своя ... плюс забобони, обставини, властивості характеру, оточення - хтось кайфує, а хтось ні ... тобто, "все" і "трошки все" - це, , не одне і те ж! Але загалом і в цілому все саме так: кожен із нас - по-своєму педик ... я не вводив тебе в оману!

- Ось! Кожен - по-своєму ... ти мене трахнув? Трахнув. І я тебе теж ... теж хочу ... давай! -  промовив все це трохи напружено, напористо, нетерпляче, але без будь-якого збентеження на обличчі або в голосі, і Марат, слухаючи  дивлячись, раптом подумав, що йому, Марату, в кайф це Артемове нетерпіння ... в кайф, що  його хоче! - Давай! - Повторив .