Класно, ... класно, що ми познайомилися в перший же вечір ... по-справжньому познайомилися - по-чоловічому ... зрозуміло, що роблять так не всі ... але це ж нерозумно - жити в одній кімнаті і не трахатись, не кайфувати ... ми з тобою обидва не виродки ... навпаки - ми з тобою хлопці симпатичні ... секс одностатевий - кайф ... ну, і з якою, блін, статі позбавляти себе задоволення? Адже так? Правильно я кажу?
- Я не знаю ... - Трохи помовчавши, промовив , ще не встиг голі хлопчики фото від усього цього відсторонитися, щоб подумати про те, що тільки що було, з боку ... з  Але ж ти зараз кайфував? Тобі було приємно? - Посміхнувся Марат, дивлячись  в очі.
Ну, кайфував ... було приємно ... - Як учень, що повторює за вчителем, повільно промовив Артем, розуміючи, що заперечувати очевидне було б безглуздо ... та й чи треба було заперечувати?
Ось! Це і є момент істини! Це, і тільки це! - З жаром вигукнув , збираючи докупи серветки. - Все інше - розповіді для бідних! "Педик", "не педик" - яка, нах, різниця? Кайф - він і в Африці кайф!
А якщо дізнаються? Ну, про е т о ... про те, що ми тут ... що ти і я ... якщо дізнаються?! - Промовив Артем, якому тільки зараз прийшла думка про те, що хтось може про це - про т а к о м - дізнатися, адже якщо дізнаються ...
А якщо ти нікому не розкажеш? - Хмикнув Марат.
Я? Нікому не скажу ...
І тому - ніхто не дізнається. Амінь! - Засміявся , встаючи з ліжка. - Я зараз в душ - на пару хвилин ... ти - за мною ... ага?