кажучи це, потягнувся за тюбиком з вазеліном ... і дійсно - все вийшло!  ще двічі вставляв  в очко вказівний палець - терпляче розминав вхід, і коли з п'ятої спроби , зчепивши зуби, напружився, але не сіпнувся, все вийшло: головка  члена плавно вскользнула в отвір заду, і слідом за головкою так само плавно заскользіл , заглиблюючись, сам стовбур,
, затамувавши подих, дивлячись на напружено застигле, трохи спотворене гримасою обличчя , повільно втиснув член повністю, до самої основи, відчуваючи казковий, ні з чим не порівнянний кайф ... все, головне було зроблено - больовий поріг в  був пройдений, подолано! Вдавилася лобком в промежину  - відчуваючи членом обпалюючим жар  тіла,  на якийсь час завмер, даючи можливість  звикнути, пристосуватися до болю ... на лобі  голі і грубі дівчата проступила піт, - було, звичайно ж, боляче ... ще б пак, - член у  був немаленький, і він, цей член, був весь у  всередині!
Блін, навіщо погодився я ... давай ... ебі! - Видихнув  кусаючи губи. - Або ні, бля ... витягуй! Я не можу ... не можу я більше! Витягуй ...
Тихо,  тихо ...
Я не можу ... ебі! - Останнє слово  видихнув з розпачем у голосі, не стільки усвідомлюючи, скільки відчуваючи, що  свій член з нього тепер все одно не витягне - поки він у нього,  не закінчить. - Ебі ...